O NAS

Nie będziemy oryginalni ;) Na pytanie dlaczego turystyka, odpowiemy – bo to nasza pasja. Natomiast oryginalny będzie ciąg dalszy.

Jakiś czas temu byliśmy zmuszeni odsprzedać swoje wymarzone wczasy. Agent jak to agent wiele nie zrobił. Czy nie mógł czy nie chciał nie mamy pojęcia, natomiast finał był taki, że pieniądze wpłacone na poczet zaliczki przepadły.

Ogłoszenia wśród znajomych tzw. pocztą pantoflową nie sprawdziły się, serwisów, które oferowałyby pomoc w odsprzedaży niestety nie było.

Jako, że potrzeba matką wynalazku uruchomiliśmy na Facebooku fanpage. Nazywał się, a jakże, Sprzedam Wczasy. Mnóstwo czasu poświęciliśmy na jego wypromowanie, stworzenie charakterystycznego klimatu oraz przyjaznej interakcji z potencjalnymi użytkownikami.

Efekt? Do tej pory kilkaset udanych prób odsprzedaży wczasów w tzw. kryzysowych sytuacjach. Prawie 60.000 fanów. Realnych, zainteresowanych turystyką fanów.

Od dłuższego czasu mnóstwo użytkowników naszego fanpage’a namawiało nas do rozszerzenia działalności. Skoro zupełnie za darmo mogliśmy pomóc tylu osobom to dlaczego nie robić tego co potrafimy najlepiej i tego co stanowi istotną część naszego życia zawodowo?

I tu właśnie zaczyna się idea biura podróży TravelTrends. Pomagamy wybrać każdemu dokładnie takie wczasy jakie sobie wymarzył. Dla każdego naszego klienta poświęcamy tyle czasu ile jest potrzebne, żeby na urlop wyleciał zadowolony, a wrócił z niego szczęśliwy i wypoczęty.

Priorytetem dla nas zawsze jest dobro klienta. Nie wysokość prowizji, nie wyrobienie limitów narzucanych przez touroperatorów. Zawsze na pierwszym, drugim i każdym innym miejscu jest klient.

I pamiętajcie kochani – gdyby zdarzyło się tak, że nie będziecie mogli wylecieć na zakupione za naszą pomocą wczasy – zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby Was z tego kłopotu wybawić. A w tym jesteśmy najlepsi i najskuteczniejsi w Polsce.

Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli powiedzieć to samo o TravelTrends jako biurze podróży.